Przepływomierze powietrza, zawory EGR, pompy paliwa

Przepływomierze powietrza, zawory EGR, pompy paliwa
BOSCH, PIERBURG

Przepływomierz powietrza

Przepływomierz, czyli czujnik masy powietrza. Wadliwie działający przepływomierz powoduje obniżenia mocy silnika, zwiększenie zużycia paliwa, zwiększenie emisji spalin, podwyższenie ilości cząstek stałych, a nawet uszkodzenie katalizatora w samochodzie. Z tego względu w ofercie mamy jedynie przepływomierze BOSH i PIERBURG, ponieważ gwarantują one prawidłowe działanie w długim okresie czasu.

Zawory EGR

Zawór ERG, to zawór recyrkulacji spalin, zamontowany w układzie wydewchowym. Zadaniem zaworu ERG jest kierowanie części spalin do układu dolotowego silnika. Celem tego rozwiązania jest dopalenie szkodliwych związków chemicznych znajdujących się w spalinach.

Wadliwie działający zawór ERG powoduje obniżenie jakości pracy silnika i jego nienaturalne zachowanie. Mając na uwadze, że zawór ERG pracuje w skrajnych warunkach, w sprzedaży mamy zawory dające gwarancję bezawaryjnej pracy BOSH i PIERBURG.

 

Pompy paliwa

Pompa paliwa jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu. Od jej pracy zależy prawidłowa praca silnika. Z tego względu prowadzimy sprzedaż pomp paliwa dających gwarancję bezawaryjnej pracy BOSH i PIERBURG.